Підписатися на RSS

Історія закладу освіти /Files/images/foto_shkola/школа2.GIF

·
В кінці 19 століття в селі Луканівка було відкрито церковно-приходськушколу, а в 1912 році, з приходом вчителя Мировського І.П. земську школу. У 1918 році в селі почала працювати початкова школа, в якій навчалося 90 дітей. В школі працювало спочатку 2, а потім 4 вчителя.
·В 1933 році початкова школа була реорганізована в неповну середню школу, уякій навчалося 150 дітей. Заняття проходили в приміщенні старої школи. Директором школи був Бечуцький Авраам Беніціанович.
·Після війни початкові класи навчалися у попівській хаті. Учителями працювали Мировський Іван Петрович, Бездітна Ніна Петрівна, Бурятинська Лідія Григорівна, Воробйова Зіна Іванівна. Учні старших класів навчалися в приміщенні старої школи. Директором школи був Відмиш Василь Никонович.
·В 1963 році на території села працювали одна восьмирічна школа з кількістю учнів 270 дітей та одна початкова школа16 учнів у Маншурово (колонія) і вечірня середня45 учнів
·У 1965 році почалося будівництво нової двоповерхової школи, яку було відкрито 1 вересня 1969 року. Директором школи був Відмиш Василь Никонович. Цю посаду в різні роки також займали: Залізняк Григорій Вікторович, Дрига Іван Іларіонович
·У 1985 році восьмирічну школу було реорганізовано в середню.
Кiлькiсть переглядiв: 187